Germicídne žiariče

ČO JE GERMICÍDNY ŽIARIČ?

Ultrafialové žiarenie je spektrum žiarenia s vlnovou dĺžkou od 100 do 380 nm, pričom časť tohto ultrafialového žiarenia v intervale od 190 do 280 nm nazývame UV-C žiarenie. Iba úzka časť práve toho ultrafialového spektra má efektívny antimikrobiálny účinok na živé organizmy. Germicídne žiariče sú teda zariadenia slúžiace na dezinfekciu ovzdušia
a povrchov pomocou ultrafialového žiarenia s vlnovou dĺžkou 253,7 nm. Modré svetlo, ktoré emitujú germicídne žiariče je iba ich vedľajší produkt, no táto časť svetelného spektra nemá žiaden dezinfekčný účinok.

PREČO JE DOBRÉ VLASTNIŤ GERMICÍDNE ŽIARIČE?

▪ Pretože Vám záleží na zdraví Vašich blízkych, zákazníkov, zamestnancov ale aj na Vás.
▪ Chcete ponúknuť všetkým okolo Vás viac ako ostatní.
▪ Myslíte na budúcnosť a chcete byť na ňu pripravení.
▪ Uvažujete pokrokovo, moderne a ekologicky.
▪ Máte víziu ďalej rozvíjať svoj biznis aj napriek zložitej situácií a nevzdávate to spolu s nami.

Germicídny žiarič

PONÚKAME VÁM KOMPLEXNÉ SLUŽBY

AWYN

Naše služby

TONERY A ATRAMENTY

Tonery a atramenty do Vašich tlačiarní nakupujeme od overených dodávateľov. Väčšinu tonerov držíme na sklade, v prípade nedostupnosti, vieme tonery dodať do 24 – 48 hodín.

ČÍTAŤ VIAC

HYGIENA PRE FIRMY

Profesionálna hygiena pre Vaše podnikanie. Ponúkame riešenia - kompletný sortiment kvalitnej alternatívy do rôznych zásobníkov.

ČÍTAŤ VIAC

KANCELÁRSKE POTREBY

Všetko čo potrebujete pre Vaše podnikanie nájdete u nás. Rýchle dodanie a individuálny prístup je to, čo najviac oceňujú naši zákazníci.

 

ČÍTAŤ VIAC
© 2024 Všetky práva vyhradené pre Awyn s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.