Hygiena pre firmy

Kvalita menom Tork

Poskytujeme komplexnú hygienu pre firmy v spolupráci so značkou Tork.  Tork je globálna značka skupiny Essity. Táto skupina Essity je globálnym výrobcom a dodávateľom produktov osobnej hygieny, hygienického papiera a výrobkov z dreva vo viac než 150 krajinách sveta. 

Ľudia chcú vedieť, že sú ubytovaní, jedia alebo pracujú v bezpečnom a čistom prostredí. Podniky chcú vedieť, že urobili všetko pre to, aby znížili riziko prerušenia z neprítomnosti. Ale dobrá hygiena je výsledkom spoločného úsilia, ktoré závisí od toho, ako si kolegovia a zákazníci zvykajú na efektívne umývanie rúk. A my sme tu, aby sme pomáhali. Môžeme pomôcť dať dohromady najlepšiu kombináciu našich výrobkov, aby bola hygiena rúk jednoduchšia pre každého na Vašom pracovisku. Takže môžete svojim hosťom poskytnúť väčšiu dôveru, uistiť svojich kolegov o čistote umyvárne alebo zabrániť krížovej kontaminácii v kritických prostrediach.

Čistá, funkčná umyváreň dáva dobrý dojem z Vašej firmy a uisťuje každého, že sa nachádza na hygienickom a bezpečnom mieste.  Mydlá, uteráky a dávkovače značky Tork podporujú účinné umývanie rúk, ktoré je šetrné k pokožke, zatiaľ čo vynášanie odpadu a údržba si vyžaduje čas. Ak pracujete v zdravotníctve, potravinárstve a gastronómii, vaši kolegovia musia spĺňať prísnejšie štandardy hygieny rúk. Zaneprázdnení ľudia vedia, že pravidelné umývanie rúk je dôležité, ale ľahko na to zabudnú. Pozorovaním sme sa naučili, ako ľudia využívajú pracovné priestory náročné na hygienu. Takže vám môžeme pomôcť umiestniť zásobníky na viditeľných miestach a vytvoriť tak pohodlné umiestnenie pre každodenné úkony.

PONÚKAME VÁM KOMPLEXNÉ SLUŽBY

AWYN

Naše služby

TONERY A ATRAMENTY

Tonery a atramenty do Vašich tlačiarní nakupujeme od overených dodávateľov. Väčšinu tonerov držíme na sklade, v prípade nedostupnosti, vieme tonery dodať do 24 – 48 hodín.

ČÍTAŤ VIAC

HYGIENA PRE FIRMY

Profesionálna hygiena pre Vaše podnikanie. Ponúkame riešenia - kompletný sortiment kvalitnej alternatívy do rôznych zásobníkov.

ČÍTAŤ VIAC

KANCELÁRSKE POTREBY

Všetko čo potrebujete pre Vaše podnikanie nájdete u nás. Rýchle dodanie a individuálny prístup je to, čo najviac oceňujú naši zákazníci.

 

ČÍTAŤ VIAC
© 2024 Všetky práva vyhradené pre Awyn s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.